Футболистите на „Локомотив“ /Русе/ загубиха у дома с 0:2 срещу „Волов“ /Шумен/ първия си мач от пролетния сезон в първенството на Североизточната Трета лига. След нулево първо полувреме гостите реализираха гол чрез бившия играч на „железничарите“ Алекс Стойчев. Той  се възползва от груба грешка на централните защитници, които буквално му подариха топката. Румен Касабов направи 0:2 в 81-ва минута.
„Този мач беше абсолютен малшанс за нашия отбор. Допуснахме нелепи попадения. При 0:0 съдиите не отсъдиха задължителна дузпа за игра с ръка в наказателното поле на „Волов“. Важното е, че отборът ни показа подобрена игра“, коментира за „Утро“ изпълнителният директор на локомотивци Мартин Йорданов.
„Локомотив“: Александър Ангелов, Живко Дончев, Калоян Петров /капитан/, Мартин Тодоров, Давид Димитров, Гюрсес Александров, Мартин Ангелов,  Константин Митев, Бисер Георгиев, Йордан Йорданов, Атила Юмер.