Боксьори и от трите русенски клуба заеха призови места в първия кръг на държавното лично отборно първенство за юноши в Козлодуй.
Викторио Илиев от „Локомотив“ стана шампион на 57 килограма, а съотборникът му Виктор Григоров завърши втори на 46.
БК „Русе“ прати на почетната стълбичка трима състезатели. Алекс Халилов /44/ и Ивайло Георгиев /63/ се класираха на второ място, а Джеляйдин Хасанов се нареди трети.
Дебютантът от „Дунав“ Елик Илиев стана вицешампион в категория 90 плюс.
Междувременно дунавци получиха дарение от Сдружение „Арената“ с управител Атанас Бойков. Спортното оборудване за над 2400 лева бе осигурено с подкрепата на заместник-областния управител Синан Хабибов. Негова е идеята точно този клуб да бъде подпомогнат, тъй като все още боксът не е широко практикуван сред младежите.