Волейболистите на „Дунав“ завършиха календарната година с победа с 3:1 срещу „Берое“ в Русе - 22:25, 25:18, 25:21, 25:23. След този мач русенският отбор ще зимува на осмо място с 5 успеха и 6 загуби. Според временното класиране тимът върви към целта си - оцеляване в елита на българския волейбол.
Мачът въобще не беше толкова лек, въпреки че дунавци бяха победили съперника си по-рано на паркета в Стара Загора. Гостите взеха първия гейм, дунавци бяха по-добри във втората и третата част и независимо че беройци не се дадоха до последно, затвориха срещата с 25:23.
Петър Христосков бе най-резултатен с 24 точки. За най-полезен състезател бе определен разпределителят Стилиян Асенов.
„Дунав“: Сергей Руденко, Петър Христосков, Стивън Димитров, Стефан Иванов, Ангел Павлов, Стилян Асенов, Симеон Добрев.