Футболистите на „Локомотив“ /Русе/ се препънаха у дома със загуба от 1:2 срещу един от малкото, преодолими от тях отбори в Североизточната Трета лига - „Рилци“ /Добрич/. Гостите пристигнаха в Русе без точка, а „железничарите“ имаха само една.
Венциславов даде преднина на „Рилци“, Божил Николов изравни в 42-а минута, а малко преди края на първото полувреме Венциславов реализира втори гол.
Втората част на мача бе скука, без нито едно голово положение. Не може да се отрече, че локомотивци се стараха, но така и не се намери някой, който да обстрелва сериозно вратата на гостите.
„Локомотив“: Александър Ангелов, Живко Дончев, Калоян Петров, Мартин Тодоров, Пламен Василев, Мирсат Салим, Мартин Ангелов, Йордан Йорданов, Бисер Георгиев, Божил Николов, Алекс Стойчев.