Футболистите на „Дунав“ отпаднаха от турнира за купата на Аматьорската лига, след като вчера загубиха с 0:2 полуфинала срещу „Марек“ /Дупница/ на стадион „Христо Ботев“ във Враца. Русенският отбор получи по гол във всяко полувреме, като и попаденията си приличаха като две капки вода.
„Марек“ поведе в резултата с гол на Димитър Владимиров, който се разписа с глава след центриране от корнер. Към края на мача упражнението бе повторено от Радослав Михайлов, който се възползва от факта, че дунавци бяха изнесени напред и оголиха защитата си.
Русенци изиграха добре второ полувреме и тръгнаха в атака ва банк. Създадоха и няколко положения. Това дръзко поведение ги подведе и закономерно загубиха мач, в който дупничани наистина бяха по-добрият отбор.
„Дунав“: Винченцо Ангелов, Димитър Тодоров, Преслав Папарков, Василен Марков, Мерт Тасим, Кристиян Господинов, Диян Димов, Огнян Николов, Джан Хасан, Преслав Петков, Симеон Иванов.