Отборът на „Дунав“ победи „Устрем“ /Дончево/ със 7:0 в мач от първенство на Североизточната Трета лига. Успехът обаче не дойде никак лесно, защото първото полувреме беше ходене по мъките срещу скромен тим, за когото играха някои бивши футболисти на „Добруджа“. Един от тях бе Граматиков. Всичко в действията на момчетата в светлосиньо бе лишено от фантазия, а акциите вървяха на бавни обороти с много досадни грешки при всеки втори-трети пас.
Резултатът на почивката все пак бе 1:0 с гол на Джан Хасан, който може би бе най-добрият играч на терена. Той се разписа след финт и удар в далечния ъгъл. Пак Джан направи 2:0, след като получи центриране от десния фланг и летящият му плонж намери топката с глава. До 3:0 се стигна след хубав диагонален изстрел на Преслав Петков, а четвъртото попадения бе шедьовърът на мача. Влезлият като резерва Огнян Николов шутира от фаул фронтално срещу вратата, топката намери напречната греда и тупна зад вратаря. Централният защитник Василен Марков покачи на 5:0, Огнян Николов се отчете с още една мрежа, а последното попадение бе дело на Кристиян Маринов.
От такъв мач трудно могат да се направят генерални изводи, но на първо поглед може да се каже, че „Дунав“ трудно ще се завърне с тази селекция в професионалния футбол. Това 7:0 не бива въобще да заблуждава - все пак бе постигнато срещу отбор, чиито играчи тренират веднъж, максимум - два пъти на седмица. И това се видя през второто полувреме, когато гостите буквално се предадоха физически.
„Дунав“: Винченцо Ангелов, Мерт Тасим, Преслав Папарков, Димитър Тодоров, Василен Марков, Диян Димов, Кристиян Господинов, Джан Хасан,  Преслав Петков, Константин Митев, Симеон Иванов.