„Червените“ смачкаха „Монтана“ с 6:0

Босненец дойде на проби при Любо Пенев

ЦСКА си върна третото място в Първа лига след разгромна домакинска победа над „Монтана“ с 6:0. На „Армията“ играчите на Любослав Пенев, който заради наказание

не бе на скамейката,

не оставиха шансове на гостите и спечелиха след голове на Мено Кох, Тибо Вион, Греъм Кери и Юрген Матей, а в последните минут Жорди Кайседо вкара още два бързи гола, като първият бе от дузпа.

Успехът бе първи за ЦСКА в шампионата след завръщането на Пенев начело на отбора преди месец. С победата „армейците“ събраха 47 точки и пак са с 2 пред „Арда“.

Преди двубоя пък стана ясно, че двадесетгодишен босненец е на проби в ЦСКА. Дино Курбегович от няколко дни тренира с "червените" под ръководството на Любослав Пенев. Играчът, който е роден в Германия, но има и босненско гражданство, бе на трибуните за двубоя на "армейците" с „Царско село“, както и за мача с „Монтана“ на "Армията" .  Курбегович за последно е бил част от „Бишофвердаер“, който се състезава в четвъртото ниво на германския футбол. Той може да