„Дунав“ /Русе/ победи „Дунав“ /Сливо поле/ с 13:0 в първата си зимна контрола. Гостите се държаха прилично в първите петнайсетина минути, но след като получиха гол, започнаха да отстъпват физически. Полувремето завърши при 5:0 за русенските футболисти.
След почивката сливополчани свалиха съвсем гарда. Влезлият като резерва централен нападател Александър Кирилов реализира 5 гола, Симеон Иванов и Диян Димов добавиха по два точни изстрела, Джан Хасан, Огнян Николов, Атанас Стамболов и Пламен Иванов се разписаха по веднъж.
Тази сряда дунавци трябва да играят контрола с „Локо“ /Горна Оряховица/. При хубаво време тя ще се състои на горнооряховски терен, а при дъжд и сняг - на изкуственото игрище в „Здравец“.
„Дунав“ /Русе/ започна в състав с Тихомир Друмев, Мерт Тасим, Василен Марков, Димитър Тодоров, Иван Бакалски, Диян Димов, Кристиян Господинов, Огнян Николов, Джан Хасан, Преслав Петков, Симеон Иванов. След почивката на практика влязоха още 11 футболисти.