Русенският футболист на ЦСКА Александър Бучков бе включен в групата на „червените“ за лагера в Турция. Това е голямо признание за него, тъй като старши треньорът на „червените“ Бруно Акрапович остави в София някои опитни играчи.
Бучков роден на 13 септември 2003 година. Той е рожба на „Аристон“, където тренира до 2013 година. После преминава в школата на ЦСКА. Играе като дясно крило или десен бек. През сезон 2019/2020 вече тренира с първия състав и дори записва минути в контролни срещи. Дебютира на 14 ноември 2020 година при победата с 5:0 над „Ботев“ /Ихтиман/ в мач от първия кръг за купата на България.
Александър е едва четвъртият футболист от Русе, който защитава цветовете на отбор от Ефбет Лига. Другите са Георги Минчев /“Локомотив“ /Пд/, Реян Даскалов /“Царско село“/ и Венцислав Керчев /“Ботев“ /Вр/.