"Челси" постигна победа с 4:0 при гостуването си на дебютанта в турнира "Краснодар". Тимът на Франк Лампард имаше предимство през цялата среща, но успехът не дойде толкова лесно, колкото показва резултатът.

Жоржиньо пропусна дузпа в 14-ата минута, но лондончани водеха на почивката, след като Хъдсън-Одой откри резултата. Тимо Вернер от дузпа и Хаким Зиеш, който за първи път бе титуляр за "сините", се разписаха към края на мача, а влезлият като резерва Пулишич оформи крайното 0:4 в последната минута на редовното време.

След този резултат "Челси" оглави класирането в група Е на Шампионската лига, където са още "Севиля" и "Рен". "Краснодар" изигра първия си домакински мач в историята в най-престижния клубен турнир.