Състезателите на спортен клуб „Компас-Крос“ се представиха отлично и спечелиха отборната купа „Странджа 2020“ на международен турнир по спортно ориентиране в Приморско.
Ивайло Каменаров стана шампион в елитната група при мъжете, а Павел Георгиев зае осма позиция.
Ето и класирането на другите ориентировачи от „Компас-Крос“ в отделните възрастови групи:
Момчета до 12 години - Станимир Ангелов - трети, момичета /12/ - Ема Цанева - четвърта, 16 години - Даниел Генчев - шампион, 16 - Десислава Бахчеванова - втора, 18 - Стефан Йорданов - втори, 18 - Велина Коева - шампионка, 18 - Миряна Бойкова - четвърта, до 35 години - Лидия Иванова - пета, 45 - Тодорка Каменарова - шампионка, 45 - Мария Събева - трета, 55 - Росица Александрова - четвърта.