Футболистите старша възраст на „Дунав“ победиха с 4:2 в домакински контролен мач мъжкия отбор на „Черноломец“ /Попово/. Симеон Иванов и Мартин Стоянов дадоха преднина на дунавци от 2:0, но гостите успяха да изравнят до края на първото полувреме. Валери Иванов и Дани Братоев оформиха резултата след почивката.
„Такива проверки срещу по-силни като физика футболисти са много полезни. А и „Черноломец“ е един от добрите отбори в Трета лига“, коментира пред „Утро“ треньорът Мартин Цирков.
„Дунав“: Тихомир Друмев, Мерт Тасим, Преслав Папарков, Кристиян Маринов, Констатин Митев, Албер Силвиев, Симеон Дочев, Мартин Стоянов, Митко Русанов, Дани Братоев, Симеон Иванов /Цветелин Енчев, Исмаил Исмаилов, Димитър Тодоров, Валери Иванов, Радослав Петров, Бисер Георгиев/.