Футболистите старша възраст на „Дунав“ победиха мъжкия тим на „Кубрат“ с 5:2 в контролен мач на изкуствения терен в „Здравец“. Момчетата на треньора Мартин Цирков поведоха през първото полувреме с 2:0 - голове на Дани Братоев и Валери Иванов. Влезлият като смяна след почивката Симеон Иванов се разписа на 2 пъти, а последното попадение бе дело на привлечения от Варна Дарин Русев.
Тази сряда дунавци ще посрещнат в Русе за поредна проверка мъжкия отбор на „Черноломец“ /Попово/. Мачът ще се играе от 20 часа на осветление на базата в „Здравец“.
„Дунав“: Цветелин Енчев, Мерт Тасим, Калоян Петров, Димитър Тодоров, Радослав Петров, Албер Силвиев, Константин Митев, Мартин Стоянов, Симеон Дочев, Дани Братоев, Валери Иванов /Митко Русанов, Симеон Иванов, Тихомир Друмев, Дарин Русев/.