Футболистите старша възраст на „Дунав“ завършиха изненадващо 2:2 в домакинския си мач вчера срещу „Монтана“. Момчетата на треньора Мартин Цирков изиграха слабо първо полувреме и се оттеглиха на почивка с пасив от 0:2. През вторите 45 минути на терена като че ли излезе друг отбор. Дунавци смачкаха съперника си за десетина минути изравниха чрез Константин Митев и Кристиан Върбанов. В последната минута разградският съдия Момчил Маринов спести чиста дузпа за русенския отбор.
„Съдията не ни е виновен. През първото порувреме бяхме излезли като на разходка. Не помня по-слаби 45 минути от началото на първенството. После се върнахме бързо в мача, създадохме и 4 много чисти голови положения, но се разминахме със заслужен пълен обрат“, коментира Цирков пред „Утро“.
„Дунав“: Цветелин Енчев, Преслав Папарков, Преслав Страшимиров, Димитър Тодоров, Албер Силвиев, Кристиан Върбанов, Симеон Дочев, Константин Митев, Митко Русанов, Симеон Иванов /Марио Гуглин, Исмаил Исмаилов, Валери Иванов/.