Едноличният лидер в Западна група  "Младост" /Екзарх Йосиф/ набута цели 10 гола на гостуващия "Левски" /Караманово/ в мач от първенството на областната четвърта лига. Това бе неговата 14-а поредна победа.
Головата серия откри Любо Янчев още във 2-ата мин, после Илми Илмилиев се разписа два пъти за 3:0. До почивката във вратата на гостите влязоха още два гола, дело на Генади Иванов и Мариан Миланов. През втората част два гола вкара Теон Тодоров, а по веднъж се разписаха Николай Петков-Бамзе, Йордан Пламенов и Мартин Минчев.
"Дунарит" отнесе "Юделник" с класическото 3:0, а "Дунав" /Батин/ разгроми с 5:0 като гост "Левски" /Новград/.
Други резултати: "Ботев" /Голямо Враново/ - "Спартак" /Хотанца/ 1:2, "Мартен" - "Дунав" /Сливо поле/ 0:2, "Атлетик" /Тръстеник/ - "Янтра" /Долна Студена/ 4:0, "Приста 2000" /Средна кула/ - "Смирненски" 3:0.