Футболистите на русенския „Локомотив“ победиха „Бенковски“ /Бяла/ с 1:0 в контрола, играна вчера на изкуствения терен в комплекс „Дунав“. Голът падна в 80-а минута и негов автор бе Борислав Джарнавлиев, който се намеси най-съобразително при едно меле пред вратата на беленчани.
Дотогава локомотивци уцелиха 3 греди след изстрели на Огнян Брайнов, Ивайло Иванов и Валентин Валентинов.
„Не съм доволен ог играта през първото полувреме, но през второто се представихме по-добре. Нови играчи при нас няма“, коментира пред „Утро“ старши треньорът на „железничарите“ Ивайло Кирилов.
Следващата проверка на отбора му ще е в неделя срещу „Кубрат“, като мястото и часът на мача ще се уточнят тези дни.
В игра за „Бенковски“ през първото полувреме бе старши треньорът на отбора Цветан Ганев. Цял мач записа пък бившият футболист на „Дунав“ Ивайло Иванов-Пашата. Гостите бяха без основния си нападател Илия Ковачганев.