Отборът на Дунав (Русе) записа първа победа в Турция, където "драконите" провеждат подготвителния си лагер за новия сезон в Първа лига.

Русенци се наложиха с 3:1 над Черноморец (Одеса). Точни бяха Юлиян Ненов и Димитър Георгиев, който се разписа два пъти. За гостите с гол се отчете Гути.

Резултатът бе открит в 36-ата минута от Ненов, който получи дълъг пас от Васил Шопови с десния крак не остави никакъв шанс на Безрюк.

В 58-ата минута Димитър Георгиев удвои за "драконите", а в 80-ата се разписа за крайното 3:1. Пет минути преди това, Гути бе намалил разликата.

Стартови състави:

Дунав: 1. Мартин Луков, 21. Олексей Ларин, 22. Михаил Милчев, 83. Христо Попадийн, 94. Юлиян Ненов, 31. Красимир Станоев, 10. Васил Шопов, 14. Божидар Васев, 23. Виктор Сандес, 77. Бранимир Костадинов, 9. Сонер Хюсеин

Черноморец: 71. Безрюк, 19. Бамба, 39.Соколов, 96. Завийски, 20. Машнин, 7. Гути, 8. Серденюк, 11. Смирнов, 27. Романюк, 18. Силвио, 10. Семенив.