Капитанът на „Локомотив“ /Русе/ Живко Парашкевов донесе победа на отбора си в мача му като гост на „Кубрят“. Парашкевов се разписа след удар с глава в 80-а минута. Той бележи по този нечин за четвърти път през сезона.
Лошата новина за старши треньора Ивайло Кирилов бе контузията на Диян Руменов. Руменов влезе като смяна през второто полувреме, но малко по-късно бе принуден да напусне терена заради тежка травма в рамото. Кирилов прати на негово място Мартин Рачев.
Отборът на „Добруджа“ вече поведе колоната като едноличен лидер в Североизточната Трета лига. Добруджанци надиграха с 4:0 домакините си от „Септември“ /Тервел/. Тимът на „Суворово“, който делеше първото място с „Добруджа“, се препъна с 0:0 като гост на „Хитрино“.
А „Бенковски“ /Бяла/ отнесе тежка загуба с 0:4 срещу „Светкавица“ в Търговище.
„Локомотив“: Димитър Лазаров, Владимир Перчемлиев, Огнян Брайнов, Борислав Джарнавлиев, Ивайло Иванов, Живко Парашкевов, Стефан Митев, Мирослав Георгиев, Мартин Недков, Динко Станчев, Сонер Хюсеин /Мартин Иванов, Диян Руменов, Мартин Рачев/.