Русенският клуб „Компас-Крос“ се върна с отборната вицетитла от държавния турнир по спортно ориентиране „3 март“ в Плевен. На старт в парк „Кайлъка“ застанаха представители на 27 клуба. Русенци участваха с 33 състезатели.
Националът Ивайло Каменаров стана победител при мъжете в група „Елит“. Брат му Златко се класира трети, а Никола Рачев завърши на 16-о място.
Ето и класирането на другите състезатели от „Компас-Крос“.
Момичета до 10 години - първо място за Соня Трифонова и четвърто за Никол Руменова. Момчета до 10 години - титла за Михаил Рачев. Момичета до 14 години - сребро за Велина Киева, пето място за Десислава Бахчеванова, осмо за Гергана Стойчева. Момчета до 14 години - второ място за Стефан Йорданов. Състезатели до 16 години - четвърта позиция за Георги Венцислав Пенев. Юноши до 18 години - титла за Петър Борисов. Група „Опън“ - четвърто място за Траяна Рачева и шесто за Даниел Тодоров.