Селекционерът на Румъния Ангел Йорданеску изрази съжаление за загубата от Франция на старта на Евро 2016, която дойде с гол в последната минута. Северните ни съседи отстъпиха с 1:2 пред домакините, но селекционерът бе доволен от играта на своите възпитаници.

"Направихме добър мач, имахме много положения. В началото на мача имахме отлична възможност, но не успяхме. И в през второто полувреме можехме да вкараме.

Поздравявам играчите си, които се справиха много добре и изпълниха указанията ми. Бяхме добре организирани, но имахме и лоши моменти.

Тежко е да загубиш след 89 минути, в които си играл много добре. след гола на Франция просто нямахме как да се възстановим и да направим натиск. Идват два много важни мача и се надявам футболистите ми да подходят по същия начин в тях", заяви Йорданеску след двубоя.