12-годишните волейболисти на „Дунав“ с треньор Анахид Ованес станаха победители в първия етап от първенството на регион „Добруджа“. Русенските момчета победиха с по 2:0 „Лудогорец“ /Разград/, „Хан Аспарух“ /Исперих/, „Спортволей“ /Щръклево/ и се класираха за финалния турнир в шампионата. Участие в него на 16 и 17 април ще вземат 8 тима. При успешно представяне дунавци ще получат право да се състезават на държавно първенство.
В същото време волейболистките на „Дунав“ до 13 години се класираха вече за републиканското първенство. В суперфинали от регион „Добруджа“ момичетата на Анахид Ованес победиха с 2:0 „Хан Аспарух“, „Перун“ /Вн/, „Динамо“ /Шн/, „Шумен 05“. Те загубиха само от „Бултекс“ /Вн/ с 0:2, но и второто място ги прати на национален шампионат.