Лудогорец победи Краснодар с 3:2 в последната контрола на "орлите" в Испания.

След десет минути игра Вандерсон излезе очи в очи с Чворович и за нападателя не бе проблем да открие резултата - 1:0. Минута по-късно бившият играч на Левски - Жоазиньо покачи на 2:0 след точно изпълнена дузпа. В 25-ата минута българите намалиха, след като Мисиджан пусна отлично към Марселиньо, който бе точен с удар от границата на наказателното поле - 1:2. В 37-ата минута Христо Златински изравни след невероятно изпълнение от пряк свободен удар.

Последваха отлични положения и за двата тима, но нападателите направиха доста пропуски. Все пак, в 80-ата минута, звездата на разградчани Роман Безяк получи добър пас от Мишел Платини и останал сам срещу вратаря, словенецът без проблеми реализира за крайното 3:2.

След този мач играчите на Стойчо Стоев се прибират в България.