Старши треньорът на „Дунав“ Веселин Великов бе категоричен, че оттук нататък ще се интересува само от резултатите на отбора. Той говори пред „Утро“ след победата на отбора с 2:0 срещу „Пирин“ /Разлог/.
„Всеки мач означава точки, а без точки няма как да се върви нагоре в таблицата за класирането. Предпочитам да не играем толкова красиво, но да печелим срещите си. Вече не сме във „В“ група, където можем да се забавляваме и да правим шоу. Предпочитам да разсъждавам реалистично. Няма смисъл от бляскав футбол, ако останем след 90 минути с празни ръце! Победихме заслужено „Пирин“ /Разлог/. Създадохме десетина положения, вкарахме два гола. Съзнателно оставих на пейката някои футболисти като Ивайло Раденцов. Те се нуждаеха от почивка“, каза Великов.