Отборът на областната дирекция на МВР в Русе зае второ място в комплексното класиране на държавното първенство по спортно ориентиране, приложно ориентиране и лекоатлетически крос в Камчия.
Йордан Генджов /в групата до 45 години/ и Валери Петков /над 55 години/ станаха шампиони в спортното ориентиране. Светослава Попова /до 35/, Диана Иванова и Калин Харманджиев /до 45 годишни/ се класираха четвърти.
Щафетата с Валери Петков, Светослава Попова и Йордан Генджов зае пета позиция в конкуренцията на други 19 тима.
Светослава Попова спечели сребро в приложното ориентиране, а Валери Петков завоюва бронз.
Майсторът на спорта Диана Иванова бе над всички в лекоатлетическия крос, а отборът завърши трети.