Ювентус записа втора поредна победа в Група D на Шампионската лига - този път срещу Севиля с 2:0.

Мачът в Торино премина изцяло под диктовката на италианците, при малкото шансове за гостите вратарят Джанлуиджи Буфон бе на познатата си висока. Резултатът бе открит от Мората в 40-ата минута, а в 70-ата минута Дзадза оформи крайното 2:0.

В другия мач от групата Манчестър Сити се върна в играта, след като победи като гост Борусия Мьонхенгладбах с 2:1, след като губеше с 0:1. Щиндъл изведе домакините напред в 54-ата минута, но десетина минути по-късно съиграчът му Кристен си отбеляза автогол. Победният гол за Сити заби Кун Агуеро от дузпа в 90-ата минута.

Ювентус води в класирането с пълен актив от 6 т., следван от Севиля и Манчестър Сити с по 3 т., а последен е тимът на Борусия М без точков актив до момента.