Отборът на „Две могили“ победи „Марисан“ с 5:3 в мач, който предизвика горещи дебати за съдийството на разградския рефер Димитър Колев и неговите асистенти. Колев показа 4 червени картона.
Марисанци поведоха в 6-а минута с гол на Радомир Хараланов. Домакините направиха бърз обрат с две попадения на Гюрсес Александров. Полувремето завърши при 3:1 след изстрел на Доргут Ахмедов. Александров покачи след почивката на 4:1.
Димитър Георгиев и Радомир Хараланов върнаха „Марисан“ в мача - 4:3. Тогава съдията показа втори жълт картон на Джан Сабриев и остави гостите с човек по-малко. Въпреки че е в намален състав, русенските футболисти продължиха да атакуват и реализираха два гола. Съдиите прецениха, че попаденията не са редовни. Последваха нови червени картони - Колев прати към съблекалнята спречкалите се Любомир Булгурджиев и Ивайло Иванов.
Мачът бе решен в продълженията, когато Атила Юмер бе точен за 5:3.
За финал съдията показа червен картон и на старши треньора на „Марисан“ Борислав Богомилов. Нервите на Богомилов не издържаха и той протестира срещу решенията на реферите.
„Две могили“: Рачев, Димитров, Миланов, Ахмедов, Иванов, Юмер, Дойнов, В. Минчев, Недялков, Александров, Нацев /Али, Михайлов/.
„Марисан“: Ангелов, Сабриев, Булгурджиев, Салим, Светослав Петров, Якимов, Руменов, Хараланов, Недков, Станимир Петров, Мартин Иванов /Кристиян Дончев, Димитър Георгиев, Кристиян Петров/.