Лудогорец и Рубин Казан не успяха да се победят, завършвайки наравно - 1:1 в контролна среща.

Руснаците откриха резултата в 56-та минута, когато Азмун изведе Мохаметшин зад гърба на защитата и нападателят прати топката във вратата на българските шампиони. Срещата вървеше към победата за Рубин, но в края на мача българите заслужено стигнаха до изравнителен гол. Негов автор стана Теро Мантула.

Между двете попадения Коронов получи втори жълт картон за игра с ръка в центъра на терена и бе изгонен от рефера в 62-ата минута. Приятелският характер на двубоя позволи на негово място да се появи в игра Нуров и така двата тима доиграха срещата с равен брой състезатели.

Впечатление направи, че наставникът на разградчани Стойчо Стоев даде шанс на доста играчи за изява, след като на почивката замени почти целия състав, а през втората част в игра се появиха още футболисти.