Футболистите на „Дунав“ до 17 година завършиха 2:2 срещу ЦСКА в мач за първенство на Елитната юношеска група. Двубоят се игра на терен в комплекса „Царско село“, а след неговия край треньорът на русенци Емил Иванов вдигна ръце от софийския съдия Станимир Тренчев.
„Ще подадем жалба срещу този рефер. Не ни даде две чисти дузпи, а първият фаул в наша полза бе свирен едва в 20-а минута“, заяви Иванов пред „Утро“.
Неговите момчета поведоха с гол на Мерт Хасан, „червените“ изравниха и поведоха, а крайният резултат бе оформен с попадение на Димитър Димитров в 80-а минута.
„Дунав: Ибрахим, Мюмюн, Димитров, Карогеоргиев, Тодоров, Алексиев, Хюсеин, Трашлиев, Шабан, Хасан, Филипов /Крикорян, Ангелов, Друмев/.