"Левски" спечели със 8:0 първата си контрола по време на зимната подготовка. Това бе дебют на треньора Стойчо Стоев. "Сините" сразиха третодивизионния Вихрен в Сандански. Новият наставник на столичани използва доста футболисти, но четирима не успяха да вземат участие - Гаджев, Георги Сърмов, Веселин Минев и Наджиб Амари. Те се оплакват от различни травми. Участие в двубоя взеха три от новите попълнения - вратарят Боян Йоргачевич, десният защитник Сашо Александров и централният бранител Емил Нину.

Хеттрик за успеха реализира Валери Домовчийски, а по един гол добавиха Луис Педро, Илия Димитров, Роман Прохазка, Радослав Цонев и Мигел Бедоя.

Стойчо Стоев започна с титуляр на вратата новото попълнение Боян Йоргачевич, а пред него вдясно в отбрана Сашо Александров, в центъра Емил Нину и Аймен Белаид, а отляво Мики Орачев. Роман Прохазка бе използван като опорен халф, с каквито функции пристигна преди време на "Герена". Тримата офанзивни полузащитници бяха Антонио Аниете, Мигел Бедоя и Луис Педро. Валери Домовчийски и Божидар Краев си партнираха в атака.

Още в 7-ата минута Валери Домовчийски откри резултата. Бедоя центрира от ъглов удар, вратарят не се намеси добре, Краев засече топката, но пропусна отблизо, след което Домовчийски нанесе удар, който срещна дясната греда и влезе във вратата. Три минути след това Домовчийски покачи на 2:0 след центриране на Мики Орачев отляво. Последваха още добри атаки за "Левски" преди Луис Педро да вкара за 3:0 в 29-ата минута. Божидар Краев центрира отляво за бразилеца.

В 52-ата минута младокът Илия Димитров покачи на 4:0 след чудесно подаване на Роман Прохазка. Самият Прохазка бе точен за 5:0 в 55-ата минута. В 60-ата минута братска комбинация донесе шести гол за "сините". Борислав Цонев подаде хитро на брат си Радослав, който отбеляза в долния ляв ъгъл за 6:0. Последваха доста смени, като някои от играчите, които започнаха като титуляри се завърнаха на терена. В 75-ата минута Валери Домовчийски покачи на 7:0 след подаване на Радослав Цонев. Мигел Бедоя оформи крайното 8:0 с гол в последната 80-а минута (играха се две полувремена от по 40 минути).