Отборът на Реал Мадрид победи Пари Сен Жермен с 1:0 в контролна среща, играна в Доха, Катар, като единственото попадение в мач бе отбелязано от младока Хесе Родригес.

Суперзвездите на двата тима Кристиано Роналдо и Златан Ибрахимович бяха започнаха двубоя от първата минута, като Единсон Кавани и Езикел Лавеци партнираха на шведа, а Гарет Бейл остана в Мадрид, за да се възстанови напълно за подновяването на Ла Лига. В 19-та минута след добро разиграване от страна на Реал Хесе Родригес бе изведен на удобна позиция и изведе Кралския клуб напред. Мачът бе много отворен, като и двата тима създадоха доста положения, но не успяха да ги реализират. Парижани натиснаха в търсене на изравнителен гол в края, но така и не успяха да преодолеят Диего Лопес и в крайна сметка Реал се поздрави с успеха.