Русенският клуб по спортна стрелба „Локомотив ТТ“ завърши втори в отборното класиране на станалия традиционен вече републикански турнир „Севтополис“ в Казанлък, който се проведе през уикенда.
При момичета пистолет първа и втора се наредиха Гергана Калоева и Виктория Иванова, съответно с 353 и 350 точки. При момчетата на пистолет призовата двойка отново бе русенска Георги Веселинов с 341 точки.
Домакините бяха организирали и старт за треньорите на състезателите, където треньорката Севдалина Стоянова премери сили с колегите си. Пред погледа на своите възпитаници тя победи безапелационно.
Оптимистичен за мен остава фактът, че след Александър и Даниел, които навлизат в професионалната стрелба, има нови имена с талантливи деца, които да следват нелекия път към голямата спортна стрелба и международни първенства и турнири, сподели Стоянова.