Юношеският отбор на Лудогорец до 19 години загуби с 0:3 от Реал Мадрид в мач от младежката Шампионска лига, игран на стадион "Георги Аспарухов" в София.

Резултатът откри халфът на гостите Кристиан Седрес, който в 20-та минута бе оставен непокрит в наказателното поле и с точен изстрел преодоля Емил Господинов. Малко след почивката Ласо покачи на 2:0, а в 90-та минута отново той оформи крайното 3:0 за Реал. Това бе втора загуба за Лудогорец в младежката Шампионска лига, като в първата си среща те загубиха при гостуването си на Ливърпул с 0:4. Реал пък оглави групата след втория си пореден успех, след като в първия си мач победиха Базел с 2:0. В другия мач от групата днес Базел победи Ливърпул с 3:2 като домакин.