Лудогорец загуби двубоя с Ливърпул, но българският тим не бива да се срамува от представянето си.

Най-доброто нещо, което разградчани могат да направят сега е да анализират ситуацията и да си вземат поуки от срещата снощи:

1) Мачът се играе до момента, в който съдията не даде последен съдийски сигнал. Така де, вкарал си изравнителен гол, виждаш престижно равенство на "Анфийлд" и... се отпускаш и допускаш груба грешка, която изтрива всичко. На Лудогорец не се случва за първи път подобно нещо, но като цяло това е една от досадните грешки на родния футбол.

2) Най-добрата защита е нападението. През първото полувреме Лудогорец се защитаваше, а Ливърпул не създаде кой знае колко положения. След почивката разградчани се отпуснаха и заиграха своя стил. Отборът дори можеше да поведе, но Безяк нацели греда при резултат 0:0. Иначе казано - със страх футбол не се играе.

3) Внимавай със звездите. Балотели неслучайно е от звездите, както на Ливърпул, така и в световния футбол. Може цял мач да се разхожда по терена, но един път ще "избухне" и то ще е фатално.