"Лудогорец" победи ЦСКА с 2:0 на стадион "Лудогорец Арена" в Разград в мач от 5 кръг на А група на българското първенство. В 30-ата минута атака на Шоко изведе към Мисиджан и в опита си да ги спре централният защитник Апостол Попов вкара автогол. Второто попадение отбеляза Юнес Хамза в началото на второто полувреме.

В стартовия отбор на "Лудогорец" отсъстваха титулярните играчи Владислав Стоянов, Жуниор Кайсара, Моци, Дяков, Златински, Михаил Александров, Марселиньо и Безяк. За ЦСКА дебютира новото попълнение Тончи Кукоч, който добре потича по терена.

Двата отбора играха сравнително равностойно като владеене и положения, но трикратният шампион от Разград успя да измести ЦСКА от първото място във временното класиране. И двата отбора имат по 10 точки.