Отборът на „ДИЕМ“ /Русе/ завоюва титлата на държавното първенство по волейбол за ветеранки в Монтана. На финала дамите на Русе победиха с 2:1 тима на „Ботев“ /Враца/. Отделните геймове завършиха при 26:24, 24:26, 15:8. Шампионките играха в състав с Марияна Енчева, Марияна Костова, Димитрина Попова, Деница Стефанова, Елена Василева, Ана Дафинова.
С купа се завърнаха и мъжете на „Дунав“, които надделяха с 2:0 срещу съгражданите си от „Русе Волей“ в малкия финал. Така дунавци се класираха на трето място. Те играха в състав с /виж снимката, горен ред/ Росен Ганчев, Добромир Друмев, Илиян Раев, Пламен Пенчев, Петър Младенов, Валентин Драков. На първия ред отляво надясно са Веселин Василев, Бранимир Нейков, Найчо Вецин.
Титлата бе спечелена от първия тим на София, воден от известния в близкото минало национал и волейболист на ЦСКА Борислав Кьосев. Столичани победиха с 2:0 миналогодишните шампиони от Радомир.