Милен Радуканов постигна първата си победа начело на Славия, след като неговите възпитаници победиха Черно море с 2:0 в мач от 15-ия кръг на футболния ни елит.

Първото попадение в полза на "белите" падна в 35-ата минута и бе дело на Павле Попара. Атанас Курдов стреля, след което стражът на "моряците" Китанов не успя да избие добре топката и тя попадна в сърбина, който отблизо вкара за 1:0.

В 62-ата минута отборът на Георги Иванов остана с човек по-малко. Росен Колев удари Курдов в лицето и получи втори жълт, респективно червен картон. Славия се възползва и вкара втори гол в 83-ата минута чрез Наско Курдов, като неговия гол беше доста красив.

В крайна сметка, "белите" взеха крайния успех и така прекъснаха серията си от 4 поредни загуби в "А" група. В другия мач, който се игра по същото време, Любимец и Нефтохимик не се победиха, завършвайки 1:1.