Отборът на ЦСКА се изкачи до трето място в класирането на "А" група, след като победи Любимец с 3:0 като гост в мач от десетия кръг на първенството.

Двубоят на Градския стадион в Любимец започна равностойно, като домакините бяха по-активни и създадоха първите две опасности, но Мирослав Будинов и Дончо Атанасов направиха пропуски. Малко след това "червените" поведоха в резултата с гол на Ивайло Чочев, който се разписа от близко разстояние след асистенция на Сидибе. В 39-та минута Кировски се измъкна от защитата и бе фаулиран от Величков, който получи заслужен червен картон. Марсиньо изпълни брилянтно прекият свободен удар и покачи резултата на 2:0, което на практика уби интригата. През втората част възпитаниците на Стойчо Младенов играха на по-ниски обороти и стигнаха до само още един гол, дело на Кировски. След този успех ЦСКА събра актив от 17 точки и вече е на трето място в класирането, а Любимец остава на осмо място с 13 точки.