Лудогорец запази лидерската си позиция във временното класиране на А група, след като надделя с 2:1 над Локомотив София.

Шампионите на България поведоха с 2:0 в рамките на четири минути. Първият гол отбеляза Мишо Александров в 25-та минута, който успя да насочи топката във вратата на домакините след удар на Върджил Мисиджан, която стражът на "железничарите" успя да избие. Четири минути по-късно Марселиньо удвои резултата на 2:0. До края на първото полувреме обаче Локомотив успяха да изравнят чрез Трифонов, който се разписа в 37-та минута. Второто полувреме отново беше с доминация на разградчани, но въпреки това резултатът остана непроменен. С триумфа си Лудогорец запазват лидерската си позиция с 24 точки. Втори са Ботев Пловдив с 20 точки, а на третото място са Литекс с 16 точки.