Отборът на Арсенал спечели ФА Къп, след като победи Хъл Сити с 3:2 след продължения в изключително драматичен мач на "Уембли".

Тигрите започнаха двубоя по феноменален начин и още до 9-та минута поведоха с 2:0 след голове на Джеймс Честър и Къртис Дейвис. "Артилеристите" отговориха бързо и в 17-та минута Санти Касорла намали изоставането им. Централният защитник Лоран Кошчелни изравни в 71-та минута, а до края на редовното време не паднаха повече голове. Малко след началото на второто продължение Арън Рамзи вкара трети гол за лондончани с прецизен изстрел след добра асистенция на Оливие Жиру. По този начин Арсенал триумфира с ФА Къп за 11-ти път в историята си и сложи край на поредицата от 9 години без спечелен трофей.