Стойка Петрова /51 килограма/ и Севда Асенова /48/ станаха шампионки за клуб „Русе“ на държавния личен шампионат по бокс за жени в София. Севда игра на финала в категорията си срещу съотборничкатка си Марина Буюклиева, която победи предния ден световната шампионка за девойки Венелина Поптолева. Стойка пък получи купата за най-добра боксьорка.
Габриела Димитрова /54 кг/ и Анелия Неделчева /64/ приключиха шампионата със сребърни медали, а Йонона Йорданова /46/, Николета Иванова /57/, Габриела Цвяткова /64/ и Славена Пенкова /81/ се поздравиха с вицешампионски титли при девойките.
Две титли при жените спечелиха и боксьорките на „Локомотив“ /Русе/. Силвия Христова нямаше съперничка във финала на категория до 81 килограма, а Валентина Пенева стигна до златото с две победи на 75 килограма.