Старши треньорът на „Дунав“ Мартин Ковачев посрещна болезнено загубата срещу „Добруджа“ с 0:3, но верен на принципите си да не говори като някои други наставници само когато отборът се радва на добри резултати, коментира за „Утро“ случилото се на терена в Добрич.
„Едно говорихме като тактически план, а се получи съвсем друго. Цяла седмица правех бележки кой с кого трябва да играе, кои са силните страни в тима на „Добруджа“, как трябва да се държим в отбрана и накрая нищо. Работата ни в дефанзивен план беше катастрофа, при това „Добруджа“ не превъзхождаше с нищо отборите, на които гостувахме досега. Не мога да си обясня този страх, тази припряност, това бездушие. Не само загубихме с 0:3, но през второто полувреме бяхме на път да получим още няколко гола. Нямам обяснение. Срам, абсолютен срам! Мачът в Добрич беше най-слабата ни продукция през сезона досега. Явно през зимата ще трябва да се направят доста промени. Ако, разбира се, все още съм старши треньор. Как се представи Лолола? Като за първи мач игра прилично. Той се нуждае от повече игрови минути, за да влезе във форма. Пуснах момчетата в почивка за два дни, въпреки че не го заслужават. Във вторник ще се съберем и ще коментираме защо се провалихме в Добрич“.