Футболният отбор на Русенския университет разби с 9:0 гостите си от Технически университет /Вн/ в мач за държавно студентско първенство, изигран в стил „Реал“ / Мадрид/, който преди няколко дни смаза „Гранада“ с 9:1!
Резултатът за тима на треньора Камен Симеонов бе открит с ранен гол на Атила Юмер, Радомир Хараланов покачи на 2:0, а полувремето приключи при 4:0 след два изстрела на Гюрсес Александров.
Хараланов се разписа след почивката още 3 пъти. Семих Али и Мартин Иванов довършиха варненци с по едно попадение.
С тази победа отборът на Русенския университет се утвърди като категоричен водач в регионалната квалификационна група „Север“ и се класира директно за следващата фаза на държавното първенство. То що се проведе от 17 до 22 май в Пловдив
Русенски университет: Радосвет Христов, Ервин Мустафа, Светослав Матеев /капитан/, Мариян Иванов, Ивайло Димов, Атила Юмер, Гюрсес Александров, Радомир Хараланов, Николай Недков, Мартин Иванов, Иксан Кепир /Семих Али, Денис Аков, Мартин Михайлов, Александър Димитров/.