Валентин Йорданов награди шампионите на „Русенски легенди“

Почетният председател на българската федерация по борба Валентин Йорданов награди шампионите на международния отборен турнир за кадети "Русенски легенди". Те получиха парични премии от АСЕТ интернешънъл Банк и застрахователната компаиня АСЕТ Иншурънс.
В зала "Дунав" като гости, а и като съорганизатори на турнира бяха борците, в чиято чест се провежда състезанието - Валентин Йорданов, Валентин Гецов, Огнян Николов, Рахмат Сукра, Валентин Савов. Николов бе награден с почетен плакет по случай 70-ия си рожден ден.
Турнирът бе открит от главния експерт към министерството на спорта Елеонора Гурбанова. Кметът Пламен Стоилов пък прати поздравителен адрес до домакините на състезанието.
България "А" с треньор Диан Динчев стана шампион с финална победа от 6:4 срещу тима на Румъния. Трети се класира тимът на България "Б" с наставник Мариян Стойнев. Този български състав надделя срещу Македония със 7:3.
Много хубаво представяне записа борецът на "Юнак" /Русе/ Сурай Руфат, който помогна на националния отбор с три убедителни победи в категория до 92 килограма.