Победа срещу „Септември“ /Симитли/ на 7 май в Русе ще означава дългоочакван празник за феновете с влизането на „Дунав“ в „А“ група. Кръгът се разви по ноти! След равенството на „Дунав“ с „Добруджа“ отборът на „Поморие“ завърши 1:1 като гост на „Нефтохимик“ и остана на 10 точки от лидера.
„Срещу „Добруджа“ проспахме първото полувреме. Тези 45 минути трябва да са като обеца за нашите футболисти. След почивката бяхме тотално по-добри. Остава да бием „Септември“ и ще празнуваме“, каза пред „Утро“ старши треньорът на „Дунав“ Веселин Великов.
Светослав Читаков ще пропусне двубоя срещу Симитли, защото е наказан с лишаване от права за една среща.
„Дунав“ заслужи да е в „А“ група!“, заяви старши треньорът на „Добруджа“ Радостин Димов.
„Прогнозният ни бюджет за следващия сезон е в рамките на 2 милиона лева“, разкри президентът на ФК „Дунав“ д-р Симеон Симеонов.
В последния мач от кръга „Лудогорец 2“ победи „Локо“ /ГО/ с 2:1.